سازمان مهاجرتی یارا

سازمان مهاجرتی یارا، مفتخر است با همکاری بهترین وکلا فعال عضو سازمان مهاجرت کانادا و کارشناسان زبده در کانادا و ایران به صورت تخصصی در کلیه امور ویزا و مهاجرت به کانادا خدمت رسانی میکند.

به علت قوانین گسترده و متنوع کشور کانادا (بهترین کشور برگزیده برای مهاجران در تمام دنیا)، سازمان مهاجرتی یارا همواره ترجیح داده است فقط در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت داشته باشد و از اتلاف وقت در امور مهاجرت به بقیه کشورها بپرهیزد و به همین دلیل ادعا میکند در زمینه مهاجرت به کانادا بهترین است زیرا کانادا تخصص ماست.
یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا میباشد.
این روزها امکانی فراهم شده است که افراد می توانند با خرید همه یا دست کم ۵۱ درصد سهام یک بیزنس و یا با داشتن یک طرح تجاری قوی، ویزای کاری کانادا را دریافت کنند.
در روش مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا شما میتوانید در کمتر از ۸ماه در کانادا بیزنس و درآمد خود را داشته باشید.

فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق خرید شرکت در کانادا با ویزای کار وارد کانادا شده و پس از یک سال و با ارائه مدرک زبان آیلتس از ۵ به بالا تقاضای اقامت دائم کانادا را میدهد .
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا میتوانید با مجموعه هونام در تماس باشید.
مهاجرت به کانادا تخصص ماست